S karavanom na majstrovstvá Slovenska a Českej republiky v cyklistike

Majstrovstvá Slovenska a Českej republiky v cyklistike privíta pre rok 2017 Žiar nad Hronom. V priebehu štyroch súťažných dní čaká na najlepších v štyroch kategóriách najskôr časovka a potom aj preteky s hromadným štartom.

V najsledovanejších disciplínach mužov ELITE budú opäť štartovať aj najlepší cyklisti Slovenska a Českej republiky. Vôbec prvýkrát tak bude možnosť vidieť Petra Sagana na domácich cestách pretekať v dúhovom drese pre majstra sveta.

Peter Sagan bude určite pre domácich fanúikov najväčším lákadlom. Okrem neho sa však na štart časovky (v piatok) a potom aj na štart pretekov s hrmadným štartom postavia aj ďalší výborní cyklisti od náš ale aj z Česka.

Medzi ťaháky budú určite patriť aj Juraj Sagan, Michael Kolář v súťaži o majstra Slovenska a potom Leopold König, Roman Kreuziger a Zdeněk Štybar v súboji o dres majstra Českej republiky.

Program spoločného šampionátu sa začína už vo štvrtok 22. júna a skončí sa potom v nedeľu najsledovanejšími pretekmi mužov ELITE s hromadným štartom v nedeľu od 10:00.

Naša požičovňa karavanov Sagan nemôže na týchto pretekoch chýbať! Fanklub aj s našim karavanom je už na mieste a moc držíme palce bratom Saganovcom. Príďte aj vy dnes povzbudiť Petra a Juraja Sagana!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *