S karavanom na preteky: MMSR v Countrycrosse, Borský Mikuláš

Blíži sa víkend a vy rozmýšľate, kde vyraziť. Nie je nič jednoduchšie, ako prenajať si karavan a spolu s priateľmi alebo rodinou vyraziť na cestu do svojej obľúbenej destinácie alebo na podujatie, ktoré sa má konať. A tým teraz nemyslím len športové akcie – to môže byť aj úplne obyčajný „útek z pracovného kolotoča“ do prírody (napr. výlet do Álp na niektorú krásnu ferratu).

Ak aj vy patríte medzi fanúšikov motoristického športu – nechajte sa inšpirovať našou požičovňou karavanov Sagan a prežite príjemne strávený víkend plný neopakovateľných zážitkov na svojich obľúbených pretekoch. My sme 25-26. marca 2017 boli v Borskom Mikuláši ako zástupci a sponzori „Žilinských Rebels“ – vyrazili sme závodiť aj oddychovať.

Preteky

Sezóna SMF a MM SR Enduro a Country cross odštartovala prvým podujatím 25.-26. marca 2017 na klasickom mieste – v Borskom Mikuláši. Miestny Rally-cross klub prichystal miestami vynovenú trať, ktorá preverila všetkých pretekárov a prilákala mnohých divákov, ktorí si vychutnali toto podujatie. Trať bola vyznačená ako uzavretý okruh v dĺžke cca 10 km a viedla prevažne lesnými cestami s trávnato-pieskovým alebo miestami s čisto piesčitým povrchom.

So začiatkom sezóny prišli aj niektoré malé zmeny, pretekári štartovali v nových triedach ako v prvom štarte, tak v druhom. Dohromady sa podujatia zúčastnilo 307 štartujúcich, medzi ktorými si sily zmeralo až 5 žien. Počas oboch dní mal prevažné zastúpenie ranný štart, kedy sa na trať dlhú približne 10 kilometrov vydalo naraz až 216 pretekárov.

Už tradične je veľkým lákadlom pre divákov Štefan Svitko, ktorému je piesočné prostredie v okolí Borského Mikuláša dobre známe aj vďaka Rally Dakar. Štefanovi však počas tohto víkendu šťastie neprialo, v sobotu kvôli technickej poruche dojazdil až na 10. mieste absolútne a v nedeľu pre dlhšie trvajúce zranenie ruky na štart nenastúpil.

A ako sme dopadli? Konečné výsledky prvého závodu MMSR 2017 v Enduro -Borský Mikuláš:
Žilinskí Rebeli a ich žatva – jedno 1.miesto a dve 2.miesta !!!

Ak aj vy máte dobrodružnú povahu a milujete slobodu – práve pre vás je tu naša požičovňa karavanov Sagan. My sme si na pretekoch užili s partiou veľa adrenalínu a samozrejme – kopec zábavy. Naše karavany nám ponúkli komfortný priestor na oddych a relax – po vyčerpavajúcom dni prišiel vhod. Víkend to bol náročný – ale určite stál za to !!

Vyberte si aj vy z našej ponuky karavanov na prenájom a doprajte si oddych, relax a zábavu! Naša požičovňa karavanov je vám k dispozícií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *